Zrobimy relację zupełnie za darmo!

Obecna sytuacja związana z koronawirusem dotyczy nas wszystkich. Nie trzeba nikogo uświadamiać jak to wszystko wpływa na nasze życie. Z dnia na dzień zostały zamknięte m.in. szkoły, restauracje, wszelkie lokale użytku publicznego, a co najgorsze również wiele miejsc pracy. Wszystko to wpływa negatywnie nie tylko na nasze codzienne samopoczucie, ale przede wszystkim na naszą sytuację ekonomiczną.


Każdy pomaga na tyle na ile może. Dostarczanie pożywienia dla personelów medycznych, pomoc przy zakupach dla starszych osób czy szycie w domowym zaciszu maseczek ochronnych to tylko przykłady pięknych gestów skierowanych od ludzi dla ludzi.

W tym trudnym czasie również i my, ekipa TopKarpacie chcemy pomóc na tyle na ile możemy. Zajmujemy się turystyką i w tym kierunku chcemy skupić naszą pomoc. Na co dzień mieszkamy w Rzeszowie i naszą pasją jest podróżowanie. Skupiamy się na poznawaniu Województwa Podkarpackiego. Uważamy, że jest to region który ma wiele do zaoferowania, ale przez wiele osób jest zwyczajnie nie doceniany. Działamy według zasady: cudze chwalicie, swego nie znacie. Poznajemy to wszystko co jest w stanie zaciekawić potencjalnego turystę, ale i „zwykłego Kowalskiego”, który nie zdaje sobie sprawy ile ciekawych miejsc może znaleźć w swojej okolicy. Skupiamy się na restauracjach, miejscach noclegowych oraz wszelkich dostępnych atrakcjach turystycznych. Z każdego miejsca przeprowadzamy relację tekstową lub rozmawiamy z właścicielem takiego obiektu i zamieszczamy przeprowadzony wywiad. Lubimy poznawać ludzi, wierzymy że za każdą osobą, każdym biznesem kryję się ciekawa historia, która jest warta poznania. Nie zamieszczamy informacji ściągniętych z internetu. Relację za zasadzie „kopiuj-wklej” uważamy za zbyt proste, płytkie i mało interesujące. Chcemy na własnej skórze poznawać te miejsca nie tylko dla siebie, ale również dla naszych czytelników. Do zamieszczanych tekstów dorzucamy zdjęcia, a od jakiegoś czasu wszystko kręcimy, aby tworzyć videorelację. Działamy na stronie internetowej, Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Swoją przygodę rozpoczęliśmy rok temu, cały czas staramy się poznawać nowe miejsca, nowych ludzi i nowe historie. Wszystko co tworzymy robimy z pasji, dlatego sprawia nam to ogromną radość.

Chcąc połączyć przyjemne z pożytecznym doszliśmy do wniosku, że to co możemy zaoferować w obecnej sytuacji to pomoc właścicielom takich obiektów i przeprowadzanie takich relacji zupełnie ZA DARMO.

Żyjemy w czasach, w których internet odgrywa znaczącą rolę w naszym życiu. Chcąc dowiedzieć się czegoś na dany temat najczęściej zaglądamy właśnie tam. Stąd też pomysł na prowadzenie takiej strony. Chcemy, żeby TopKarpacie stało się taką turystyczną bazą podkarpacia, w której w jednym miejscu znajdziemy informacje o najlepszych restauracjach, miejscach noclegowych oraz dostępnych atrakcjach. Mamy nadzieję, że nasze działania zachęcą mieszkańców do poznawania tego urokliwego regionu.

Zwracamy się więc do właścicieli takich obiektów. Jeżeli chcesz, aby Twój obiekt znalazł się na naszej stronie internetowej zupełnie ZA DARMO napisz do nas! Wiemy, że w obecnej sytuacji odwiedzenie takiego obiektu jest fizycznie nie możliwe, ale to dobry czas na ustalenie szczegółów, poznanie się czy przeprowadzenie ciekawego wywiadu. Jak już wszystko wróci do normy, na pewno pojawimy się u Ciebie!

Wszelkie informacje, pytania lub oferty prosimy kierować na adres: biuro@topkarpacie.pl

Czekamy na wiadomości od Was, wierzymy że razem jesteśmy w stanie odbudować podkarpacką gospodarkę oraz cały lokalny biznes turystyczny!


Pozdrawiamy Was serdecznie