O nas

Cześć! Z tej strony Karolina i Adrian, jest nam niezmiernie miło, że udało Ci się trafić na naszą stronę. Skąd w ogóle na nią pomysł? Adrian Wrzesień śmieję się, że z turystyką ma do czynienia całe życie. Urodził się w Sandomierzu, następnie wraz z całą rodziną mieszkał w takich miejscowościach jak Chmielów, Rozwadów i Tarnobrzeg. Po ukończeniu technikum hotelarskiego w Tarnobrzegu udał się do Rzeszowa, by podjąć się studiów na kierunku turystyka i rekreacja. Po kilku latach udało mu się otrzymać tytuł magistra. Spędzony w tym mieście czas utwierdził go w przekonaniu, że jest to miejsce w którym warto zatrzymać się na dłużej:
-„Zaciekawiony lokalnymi atrakcjami zacząłem odkrywać nowe miejsca. Bardzo dużo osób nie zdaje sobie sprawy ile ciekawych miejsc może znaleźć w swojej okolicy. Moim celem stało się jak najlepsze poznanie województwa podkarpackiego. Chciałbym zwiedzić atrakcje turystyczne, bazę noclegową, gastronomiczną oraz wszystko to co warto zobaczyć w tym regionie.”


Drugą osobą zajmującą się prowadzeniem strony jest Karolina Wrzesień. -Prywatnie znamy się już kilka lat, a od sierpnia 2021 roku jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Chociaż Karolina pochodzi z malowniczego Zamościa, to postanowiła zamieszkać w Rzeszowie. Nasze zainteresowania związane z turystyką sprawiły, że Karolina stała się chętna do poznawania całego województwa i odkrywania najciekawszych miejsc. Dlatego też we dwoje staramy się przedstawiać Wam relacje z naszego pięknego regionu. Karolina w naszym teamie zajmuje się najczęściej social mediami. Jest odpowiedzialna za tworzenie relacji na naszym Instagramie i Facebooku.

Jeżeli jesteś ciekaw jakie miejsca są godne polecenia zachęcamy do odwiedzin tej strony. Województwo Podkarpackie oferuje setki ciekawych miejsc, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Bogata i różnorodna oferta pozwala miło spędzić czas o każdej porze roku, niezależnie od pogody. Mamy nadzieję, że przeprowadzane relacje z tych miejsc poszerzą Twoją wiedzę oraz zachęcą Cię do podróżowania we własnym zakresie. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji dotyczących spędzania czasu wolnego na terenie województwa to pisz śmiało. Chętnie odpowiemy na każde pytanie!