Media o nas

25 kwietnia 2020- RBR.INFO


RBR.INFO to portal informacyjny działający w regionie Brzozowa. Znajdziemy tam informacje o wydarzeniach, imprezach oraz wszelkich faktach z życia społecznego. Informacje o naszej prowadzonej akcji dotarły również w ten region. Dlatego portal przygotował o nas artykuł, w którym opisuje nasze działania związane z całą akcją!

21 kwietnia 2020- Korso Podkarpackie


Korso Podkarpackie to regionalny portal informacyjny. Znalazł się tam artykuł dotyczący naszej akcji: zrobimy relację zupełnie za darmo! Kliknij w zdjęcie, aby przejść do artykułu!

20 kwietnia 2020- ESKA Rzeszów


Nasza akcja spodobała się również radiowej stacji Eska Rzeszów! Przygotowali o nas artykuł, w którym opisują nasze działania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem.

18 kwietnia 2020- iTV WISŁA


Nasz partner medialny iTV WISŁA przygotował materiał o akcji, którą zorganizowaliśmy, aby wesprzeć podkarpacką turystykę. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia tego co przygotowali na nasz temat!

16 kwietnia 2020- Ekspres Jarosławski


„Będą za darmo promować miejsca związane z turystyką na Podkarpaciu!” to tytuł artykułu napisanego o nas przez Ekspres Jarosławski. Chcesz wiedzieć czego dotyczył artykuł? Zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem!

13 stycznia 2020- iTV WISŁA


Nasza strona TopKarpacie została zauważona i doceniona przez tarnobrzeską telewizję internetową Wisła. Zostaliśmy zaproszeni do udzielenia wywiadu na temat naszej pracy, która jest jednocześnie naszym hobby. Czym jest dla nas Topkarpacie? Co chcemy Wam przekazać? Jak wygląda nasza praca? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!