Jadę w Bieszczady! #ZmienTerminNieOdwoluj!

TopKarpacie to strona, która powstała z naszej miłości do Podkarpacia. Cenimy oraz szanujemy ten region, dlatego staramy się ciągle go poznawać i odkrywać najciekawsze miejsca z nim związane. Chociaż przez wielu region nie jest doceniany i często pomijany, to dla nas jest tematem do wspólnych rozmów, planowania kolejnych wyjazdów i wspólnego realizowania swoich pasji.


W tych dziwnych i trudnych dla wszystkich czasach ważne jest, aby wspólnie wpierać się w miarę swoich możliwości. Dlatego też zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie akcji: zrobimy relację zupełnie za darmo!, o której więcej dowiedzieć możecie się w naszych poprzednich wpisach. Cieszymy się, że chętnych do pomocy ciągle przybywa i znajdują się osoby chcące wpierać podkarpacką turystykę w tych trudnych czasach.

Jedną z organizowanych w internecie inicjatyw jest akcja #ZmienTerminNieOdwoluj, której pomysłodawcą jest Fundacja Bieg Rzeźnika. Na stronie oficjalnej czytamy:

„Od 2004 roku Fundacja Bieg Rzeźnika organizuje w Bieszczadach Bieg Rzeźnika, Zimowy Maraton Bieszczadzki i Hyundai Ultramaraton Bieszczadzki. Pomimo, że osoby zaangażowane w prace nad tymi imprezami pochodzą z różnych stron Polski to właśnie Bieszczady są nam szczególnie bliskie. Doskonale też zdajemy sobie sprawę, że za wszystkim co kochamy w Bieszczadach stoją ludzie.”

Akcja ma na celu pomoc w odbudowaniu bieszczadzkiej turystyki, a jej głównym punktem jest zachęcenie do wyjazdu w Bieszczady po zakończeniu epidemii:

„Wychodząc naprzeciw końcowi zarazy poprosiliśmy przedstawicieli bieszczadzkich samorządów i branży turystycznej aby opowiedzieli nam wszystkim dlaczego warto przyjechać w Bieszczady, w jaki sposób epidemia i związane z nią ograniczenia wpływają na to co się w Bieszczadach dzieje oraz zaprosili wszystkich do odwiedzania Bieszczad po zakończeniu epidemii i związanych z nią restrykcji. Ostatecznie przecież zaraza kiedyś się skończy i wszyscy chcemy mieć do czego wracać. Dlatego wspólnie ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi i partnerami, z którymi od kilkunastu lat pracujemy prosimy: powiedz światu, że przyjedziesz w Bieszczady.”

Z wielką przyjemnością dołączamy się do akcji i zachęcamy do wybrania tego regionu, jako miejsce docelowe nie tylko długich wakacyjnych wypoczynków, ale również spontanicznych weekendowych wyjazdów. Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmiku, w którym zobaczycie dlaczego warto wybrać właśnie ten region. Mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się podjąć decyzję: Jadę w Bieszczady!


Więcej na temat akcji znajdziecie na stronie oficjalnej FUNDACJA BIEG RZEŹNIKA oraz na FACEBOOK

#ZmienTerminNieOdwoluj

#jadewbieszczady