White Sails Solina

Pobyt w luksusowym hotelu położonym nad samym Jeziorem Solińskim to marzenie wielu osób. Marzenie to może się spełnić już dziś, ponieważ mimo lockdownu hotel funkcjonuje i czeka na Twój przyjazd. Pakuj więc walizki, rezerwuj termin i ruszaj do miejsca, w którym oderwiesz się od codziennych problemów. Zapraszamy na relację z White Sails Solina!

White Sails Solina to zdecydowanie miejsce dla osób ceniących sobie pobyt w wyjątkowych warunkach. Obiekt rozpoczął działalność w 2018 roku i od razu stał się prawdziwą perełką nad Jeziorem Solińskim. Wyjątkowe chwile spędzą tutaj zarówno znajomi, zakochane pary, rodziny z dziećmi jak i osoby podróżujące służbowo. My spędzaliśmy w nim dwie noce i według nas jest to miejsce godne polecenia. Dlaczego tak uważamy?

1. Lokalizacja

Jezioro Solińskie z zaporą wodną to jedno z najbardziej popularnych i charakterystycznych miejsc tego regionu. Co roku przyciąga dziesiątki tysięcy turystów z całego kraju. Hotel położony jest w sąsiedztwie zapory, jednak oddalony jest od głównych alejek po których spacerują turyści co sprawia, że nie zakłócają oni pobytu w tym miejscu. Przy hotelu znajduje się duży prywatny parking, a do samej zapory mamy tylko kilka minut spacerkiem. Jednak bez wątpienia największym plusem tej lokalizacji jest panoramiczny widok na całe „Bieszczadzkie Morze”.

2. Bieszczady MED

Od stycznia 2021 obiekt funkcjonuje jako Centrum Medyczne Bieszczady MED. W cenie pobytu mamy darmową konsultację z fizjoterapeutą, a także możliwość wykupienia sobie wielu medycznych oraz estetycznych zabiegów na ciało. Najnowocześniejszy sprzęt oraz szeroki wybór zabiegów sprawia, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Bieszczady MED cały czas się rozwija, aby jeszcze bardziej móc dostosować się do potrzeb swoich gości.

3. Strefa SPA

Dla każdego gościa hotelowego dostępna jest strefa SPA. Znajdziemy w niej 2 sauny fińskie, saunę parową, strefę schładzania (studnia zimna, bicze wodne, fińskie wiadro do schładzania), grotę solną, zewnętrzne jacuzzi oraz Bar Bania. Relaks w takim miejscu z widokiem na całą okolicę zostanie w naszej pamięci jeszcze przez długi czas. Szczególnie miło wspominamy wspólnie spędzony wieczór w jaccuzi przy zachodzie słońca.

4. Pokoje

Cały obiekt składa się z kilku budynków. W głównym z nich znajdziemy dwie restaurację, bar, recepcję oraz pokoje hotelowe, a oprócz tego dla gości dostępnych jest 10 domków w których znajdują się po trzy apartamenty. Pokoje dostępne dla gości mają różne wyposażenie oraz powierzchnie. Znajdziemy tutaj m.in. standardowe pokoje hotelowe, pokoje o podwyższonym standardzie, a nawet takie z prywatnym jaccuzi na tarasie! Pokoje są bardzo dobrze wyposażone, znajdziemy tutaj m.in. zestaw do zaparzania kawy i herbaty, przestronną szafę czy telewizor. W łazienkach natomiast dostępne dla gości są zestawy kosmetyczne, kapcie oraz zestaw reczników.

5. Restauracja

W karcie menu znajdziemy połączenie tradycyjnej kuchni polskiej z regionalnymi smakami. Wszystko to skomponowane przez prawdziwych pasjonatów gotowania, którzy oprócz wybitnych smaków dbają również o perfekcyjny wygląd każdego dania. Przeszklona ściana lub znajdujący się obok taras sprawia, że podczas konsumowania tych dań możemy podziwiać tą piękną okolicę.

6. Obsługa

Osoby pracujące w hotelu bardzo się starają, żeby pobyt w tym miejscu był wyjątkowym wspomnieniem dla każdego gościa. Na każdym kroku widać życzliwość oraz pełne zaangażowanie całego personelu. Daje się to odczuć na każdym kroku, dlatego pobyt tutaj to prawdziwa przyjemność.

Podsumowanie

Dzięki uprzejmości właścicieli obiektu spędziliśmy tutaj wspaniały weekend. To co od razu rzuciło nam się w oczy to wysoki standard wykończenia wszystkich wnętrz. Pokoje, restauracje czy nawet części wspólne w obiekcie wykonane zostały z ogromną dokładnością i „smakiem”. To co jest jednak bezcenne i niemożliwe do kupienia to wyjątkowe widoki na całą okolicę, a w szczególności na Jezioro Solińskie. W pamięci zostały nam zachody słońca, które oglądaliśmy relaksując się w jaccuzi. Czy warto odwiedzić to miejsce? W 100% tak, szczególnie że mimo obecnego lockdownu jest otwarte i czeka na przybycie gości.