TopKarpacie na Patronite!

Z ogromną przyjemnością chcemy Cię poinformować, że udało nam się dołączyć do grona twórców Patronite! Czym jest Patronite? O co w tym wszystkich chodzi? Jak to działa? Dlaczego to dla nas takie ważne? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule. Zaczynajmy!


Co to jest Patronite?

W wielkim skrócie jest to platforma do wspierania twórców internetowych. Twórca internetowy- inaczej Autor to każda osoba, która tworzy treści, działa w Internecie i dzieli się swoimi materiałami z innymi osobami. Dzięki Patronite masz możliwość wspierania Autora w tym co robi!


Jałmużna?

Nie! Patronite sprawia, że masz realny wpływ na działalność Autora. Nie należy mylić tego z charytatywnymi zbiórkami pieniędzy dla osób potrzebujących czy chorych. Wspierając swojego ulubionego twórcę stajesz się jego Patronem, czyli prywatnym opiekunem w tym co robi. Patron realnie przyczynia się do rozwijania pasji Autora – to szlachetna misja.


Dlaczego warto być Patronem?

Każdy Patron jest współtwórcą sukcesu Autora! Wspierając twórcę finansowo, rozpalasz jego pasję i pomagasz mu się rozwijać. Masz też bezcenną świadomość, że zmieniasz jego życie! Dodatkowo możesz liczyć na różnego rodzaju profity za wsparcie jakiego udzielasz.


Jak to działa?

Zostając Patronem swojego ulubionego Autora wybierasz kwotę jaką jesteś w stanie go obdarować raz w miesiącu lub jednorazowo. Bardzo często są to drobne sumy, które nie obciążają portfela, a są w stanie wiele zdziałać!


TopKarpacie na Patronite

Jak to wygląda u nas? Jako Autorzy tworzymy projekt ukazujący najlepsze hotele, restauracje i atrakcje na terenie Województwa Podkarpackiego. Traktujemy to jako nasze hobby, zabawę i świetną przygodę. Lubimy poznawać nowe miejsca, nowych ludzi oraz ich historię. TopKarpacie nie jest naszym źródłem utrzymania. Dlaczego zdecydowaliśmy się dołączyć do Patronite? Ponieważ cały czas chcemy się rozwijać! Finansowe wsparcie pozwoli nam na zakup lepszego sprzętu, pozwoli odwiedzać nowe miejsca i pozwoli tworzyć lepsze materiały!


Jak możesz nam pomóc?

1. Wejdź na stronę PATRONITE i załóż konto. Możesz zalogować się przez Apple ID, Facebooka lub konto Google.

2. Po zalogowaniu wyszukaj nasz profil wpisując TOPKARPACIE.

3. Jak już znajdziesz nasz profil zapoznaj się ze wszystkimi informacjami, a następnie kliknij „Zostań Patronem”.

4. W kolejnym kroku wybierz próg wsparcia.

5. Kolejny krok to wybór formy płatności. Możesz wspierać nas co miesiąc wybraną przez siebie kwotą, która pobierana będzie automatycznie z Twojego konta lub karty. Drugą możliwością jest wykonanie przelewu na wybraną z góry ilość miesięcy.

6. Przejdź przez proces logowania do swojego banku, zaakceptuj płatność i…to wszystko! Widzisz jakie to proste?


Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem, gdzie dowiesz się co możesz zyskać wspierając naszą działalność. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!