Pizzeria 105 Rzeszów

Nadszedł już czas na pokazanie Wam kolejnego miejsca, które warto zobaczyć. W dniu dzisiejszym udamy się do Rzeszowa, aby odwiedzić wyjątkowy lokal. Pizzeria 105 Rzeszów, bo o niej mowa to pierwsza i jedyna taka restauracja w całym województwie. Niepowtarzalny klimat tego miejsca połączony ze smaczną kuchnią dają gwarancję dobrze spędzonego czasu.

Pizzeria 105 to sieć restauracji, która powstała w 1998 roku w miejscowości Busko-Zdrój. Z roku na rok przybywa lokali w całym kraju, a na dzień dzisiejszy jest ich już ponad 50.
Nazwa lokalu oraz wystrój nawiązuje do słynnej i popularnej Syrenki 105 produkowanej w epoce PRL-u. Odwiedzając 105 Rzeszów znajdziesz ich tam kilka, ponieważ znajdujące się w lokalu loże są odzwierciedleniem tylnej kanapy Syrenki.
Te klasyczne i efektowne miejsca do siedzenia to nie jedyne nawiązanie do czasów PRL. Karta menu oferuje pizze o niespotykanych nazwach m.in. Borewicz, Farelka, Trabant, Prodiż, Teleranek czy Frania. Łącznie mamy ich aż 42 rodzaje. Do wyboru dla klientów są trzy grubości ciasta oraz trzy rozmiary pizzy 32cm, 45cm oraz jedna z największych w mieście 60cm! Chrupiące ciasto, tylko świeże składniki i ich dopracowana przez lata kompozycja sprawia, że pizza jest wyjątkowa przy każdym kęsie.
Serwowane są również dania dla dzieci, obiady, pyszne kurczaki w kubełku, burgery, makarony oraz sałatki. To co wyróżnia również lokal to promocje: pizza Maxi 45cm w cenie Średniej 32cm, rabat 15% dla studentów, 2x 32cm lub 2x 45cm w atrakcyjnych cenach.
105 Rzeszów posiada dużą i przestronną sale, odbiornik TV na którym wyświetlane są wydarzenia sportowe oraz kącik dla dzieci gdzie pociechy mogą zająć się zabawą. Wydajny piec oraz zgrana ekipa pracowników zapewniają profesjonalną obsługę nawet przy dużych imprezach. W ofercie również dowóz potraw do klientów.
Pizzeria 105 Rzeszów mieście się na ulicy 3-go maja 22. Lokal otwarty jest w godzinach poniedziałek-czwartek: 11.00-22.00, piątek-sobota: 11.00-24.00 oraz w każdą niedzielę w godzinach 10.00-22.00.

105 Rzeszów to bez wątpienia miejsce warte odwiedzin, nie tylko ze względu na oferowane smaczne menu, ale również na wyjątkowy wystrój. Odwzorowane kanapy z Syrenki 105 nadają temu miejscu wyjątkowy klimat i pozwalają poczuć się jak w tym klasycznym aucie. Zapraszam serdecznie!