e-jacht.pl- czarter jachtu ze sternikiem

Jezioro Solińskie to jedno z najpopularniejszych miejsc na terenie całego Województwa Podkarpackiego. Co roku odwiedzane jest przez dziesiątki tysięcy turystów, a w obecnym, zakręconym sezonie wakacyjnym ta liczba jeszcze wzrosła. Jak miło spędzić czas w tym miejscu? Co zrobić, żeby pobyt tutaj został na dłużej w naszej pamięci? Mamy dla Ciebie super propozycje!


Prywatny jacht to inwestycja, na którą niestety nie każdy może sobie pozwolić. Wiadomo, że potrzeba odpowiednich funduszy, oraz zezwoleń i umiejętności do poruszania się taką męską „zabawką”. Co więc zrobić, kiedy chcemy poczuć wiatr we włosach i przeżyć fajną przygodę? Z pomocą przychodzi nam firma e-jacht.pl, która oferuje czarter elektrycznym jachtem ze sternikiem po Jeziorze Solińskim!


Jacht którym możemy wybrać się w rejs to CORAL 750 Sport Cruiser napędzany silnikiem elektrycznym. Co ciekawe jest to jedyny taki egzemplarz, ponieważ seryjnie produkowany jest z silnikiem spalinowym. Właściciel jachtu postanowił przerobić go tak, aby można nim było pływać po Jeziorze Solińskim. Jest więc ekologicznie, cicho i bezpiecznie.


Cała maszyna ma około 7 metrów długości i na swojej powierzchni jest w stanie pomieścić do 6 osób. Na pokładzie znajdziemy takie udogodnienia jak rozkładaną sofę czy materac do opalania, który zlokalizowany jest na dziobie jachtu. Coral 750 SC wyposażony jest również w lodówkę, toaletę, umywalki, sprzęt grający oraz dostęp do sieci WiFi. W przypadku załamania pogody istnieje możliwość schowania się w ogrzewanej kabinie, a cały jacht posiada regulowany nieprzemakalny dach, który można dostosować do panujących warunków pogodowych.


Podczas rejsu nad wszystkim czuwa Pan Artur, który jest właścicielem tego jachtu i chętnie dzieli się swoją obszerną wiedzą. Sternik przepływa przez najbardziej malownicze i ciekawe miejsca na jeziorze. Opowiada ciekawe historie oraz przekazuje najważniejsze informacje na temat całego akwenu. Ilość informacji, oraz odwiedzonych zatoczek czy najważniejszych punktów zależy oczywiście od długości wykupionego rejsu. Minimalny czas takiego kursu wynosi 1 godzinę, chociaż optymalnym rozwiązaniem jest wykupienie takiej wycieczki na dwie godziny. W tym czasie jesteśmy w stanie pokonać już sporą odległość, poznać więcej ciekawych miejsc oraz spokojnie zrelaksować się na specjalnie przygotowanych miejscach. Oczywiście istnieje możliwość wykupienia rejsu na większą ilość godzin- maksymalnie 5 ze względu na pojemność baterii.


Nasz rejs trwał dwie godziny i musimy powiedzieć, że jesteśmy zachwyceni tym jak to wszystko funkcjonowało. Przede wszystkim widać, że jacht jest nowy, ponieważ to pierwszy sezon kiedy ta maszyna pływa po Jeziorze Solińskim. Całość jest świeża, czysta, pachnąca i ekskluzywna. Wszystkie sofy, ławeczki czy materace pokryte są białą skórą, do tego drewniane elementy i wszelkie udogodnienia do dyspozycji sprawiają, że możemy poczuć się na prawdę wyjątkowo. Silnik jest na tyle cichy, że nie trzeba przekrzykiwać się, żeby ze sobą porozmawiać. Jacht nie rozwija zawrotnych prędkości, dlatego też jego poruszanie się jest stabilne, płynne i bezpieczne. My podczas rejsu spokojnie mogliśmy nagrywać cały materiał, bez pomocy żadnego sprzętu do stabilizacji obrazu. Bez chwili zastanowienia ruszylibyśmy jeszcze raz w taki rejs.


Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

– jacht jest nowy, zadbany i ekskluzywny

– elektryczny silnik jest cichy i ekologiczny

– podczas rejsu nie czuć „bujania” na wodzie

– jacht jest bardzo dobrze wyposażony

– na pokładzie znajduje się miejsce dla 6 osób

– dostosowany do różnych warunków atmosferycznych

– jest to nowa atrakcja nad Jeziorem Solińskim

– super pomysł na spędzenia czasu wolnego

– obecność wyszkolonego sternika

– dostosowanie długości rejsu do indywidualnych potrzeb

– dostosowanie trasy do indywidualnych potrzeb

– zapoznanie się z historią Jeziora Solińskiego

– poznanie wielu ciekawostek i informacji o jeziorze

– dobra cena w stosunku do jakości