Sprzątanie Świata z grupą Why Not TRAVEL

Jesteśmy zdecydowani wspierać inicjatywy, które przynoszą dobro dla naszej planety. Dlatego z radością popieramy przedsięwzięcie Grupy Why Not TRAVEL, która wraz z liniami lotniczymi Lufthansa Group organizuje akcję sprzątania świata w Kielnarowej!


Grupa Why Not TRAVEL to firma specjalizująca się w organizacji podróży służbowych oraz indywidualnych wyjazdów. Oferta obejmuje zarówno relaksujące urlopy, wczasy i wakacje, jak i kompleksowe rezerwacje hoteli i biletów lotniczych, aby zapewnić klientom niezapomniane doświadczenia podróżnicze.

Akcja sprzątania świata to globalna inicjatywa ekologiczna, skupiająca uwagę na problemie zanieczyszczenia środowiska. Miliony ludzi na całym świecie łączą siły, aby oczyścić parki, lasy, plaże, rzeki i ulice. To nie tylko poprawia wygląd tych miejsc, ale przede wszystkim przyczynia się do ochrony naszej planety, zmniejszając emisję gazów cieplarnianych i oszczędzając surowce naturalne.

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w akcji sprzątania świata, która odbędzie się w Kielnarowej. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 16 września 2023 roku, o godzinie 12:00. Spotkamy się przy siedzibie organizatora: Kielnarowa 108A, 36-020 Tyczyn, by wspólnie ruszyć na teren sprzątania. Dla uczestników przygotowane będą worki na śmieci, rękawice ochronne oraz kamizelki odblaskowe. Po zakończeniu akcji czeka nas wspólny poczęstunek i moment relaksu.

Dołączcie do tej inicjatywy, by razem działać na rzecz czystszej i zdrowszej przyszłości naszej planety!

Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ